









4 235 ₴
Сумка кулерна водонепроникна Fox Aquos Camolite Cool 15L 38х25х29,5cm
Зносостійкі водонепроникні термосумки з ЕВА
Місткість сумки 15 л:
Зовнішні розміри — 38 см х 25 см х 29.5 см
Внутрішні розміри — 34 см х 20 см х 20 см
Місткість сумки 20 л:
Зовнішні розміри — 44.5 см х 29.5 см х 29.5см
Внутрішні розміри — 39 см х 25 см х 20 см
Місткість сумки 30 л:
Зовнішні розміри — 50 см х 37 см х 29.5 см
Внутрішні розміри — 45 см х 32 см х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Об`єм | 15 л |
| Особливості термосумки | Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 29.5 мм |
| Тип | Сумка |