

905 ₴
М'який чохол для вудлищ Carp Zoom NS Triple Rod Bag 3 секції 140 см
М'який чохол Carp Zoom NS Triple Rod Bag призначений для зберігання і транспортування вудростей, обладнаних котушками. Має зовнішню кишеню для перенесення сачка або підставок під вудлища й обладнаний ручками для перенесення та наплічним ременем.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість відділень | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 20 см |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 24 см |