





390 ₴
Сумка рибальська Carp Zoom Transparent-N Soft Box — XL
Для зберігання всіляких рибальських аксесуарів важливо використовувати високоякісне приладдя. Спеціальна сумка рибальська Carp Zoom Transparent-N Soft Soft Box XL CZ2583 має габарити 32х22х8 см. Однією з головних переваг дизайну цього аксесуара є наявність прозорої верхньої частини. Отже, рибалка зможе побачити весь асортимент, не відкриваючи виріб.
Фіксується сумка на блискавці, що розташована по всій окружності верхньої частини. Герметична застібка унеможливлює потрапляння всередину пилу, бруду та інших сторонніх елементів. У результаті всі аксесуари рибалки завжди будуть у чистоті.
Модель представлена в оливковому кольорі — це немазке забарвлення, яке не буде швидко бруднитися. Сумка Carp Zoom Transparent-N Soft Soft Box XL CZ2583 має великий розмір — XL для того, щоб із легкістю розмістити габаритні аксесуари (каточки) або кілька невеликих виробів (набір гачків, приманки).
Матеріал не промокає, тому сумку можна використовувати незалежно від погодних умов або сезону. В підсумку рибалка може бути абсолютно спокійний за збереження своїх речей, які не намокнути під дощем або під час сильного снігопаду.
Особливістю цієї моделі є те, що верхня частина сумочки прозора. Це дає змогу вам вибрати потрібний предмет, перш ніж взяти його.
Випускається у 2 розмірах:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 22 см |