






500 ₴
ПОВОДОЧНИЦА CARP ZOOM CHOD/ZIG RIG BOX 10 МОТОВИЛ
Carp Zoom Chod/Zig Rig Box 10 мотовіл 15x10x7см
Компактна та містка повідниця Carp Zoom Chod/Zig Rig Box CZ9712 з мотовілами з EVA. Кругла форма мотовіл сприяє оперативному монтажу обладнання, мотовіл має позитивну плавучість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Контейнер |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 10 см |