




7 260 ₴
Підходить для зберігання трьох готових вудилищ довжиною 13 футів, а також може зберігати дві додаткові вудки з рукавами або без них. Кожне відділення для вудки має власну блискавку, щоб вудки були оптимально та індивідуально захищені. Внутрішня підкладка зроблена з матеріалу «anti snag», так що ваш гачок ледве застряє в ній. Оснащений блискавкою ззаду, що виключає ймовірність застрягання шнурка в блискавці. Виготовлений за унікальним камуфляжним малюнком SolarCam. Виготовлений з ексклюзивного матеріалу G-Tex компанії Solar «Першого в галузі». G-Tex виготовляється з перероблених пляшок і упаковки з низьким рівнем викидів вуглецю, створюючи неймовірно міцний і довговічний продукт. G-Tex сертифіковано* для мінімізації впливу на навколишнє середовище та ваше обладнання.
Модульна концепція сонячної системи
Самовентилюючий ремінь для перенесення AirStrap
Індивідуальні відділення для вудилищ/котушок для максимального захисту
Призначений для вудилищ довжиною 13 футів з напрямними 50 мм
Оснащений свинцевим мішком
Внутрішня підкладка проти зачеплення
Застібка-блискавка ззаду, що виключає ймовірність того, що шнур котушки застрягне в блискавці
Розміри: 211 х 29 х 45 см
Вага: 2,52 к
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solar |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Кількість відділень | 3 |
| Місткість | 3 |
| Особливості | Зовнішнє кріплення для вудки або підсачка, Перевезення вудилищ без зняття з них котушок, Кишеня для зберігання стійок |
| Вага | 2500 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 211 см |
| Ширина | 43.5 см |
| Глибина | 27.5 см |