








2 959 ₴
Чохол для вудилищ Fox R Series 2 Rod Sleeve 12ft
Розміри:.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Кількість відділень | 2 |
| Місткість | 2 |
| Особливості | Перевезення вудилищ без зняття з них котушок, Водонепроникне дно, Ручка-лямка у верхній частині, Кишеня для зберігання стійок, Двухзамкова застібка-блискавка, Зовнішнє кріплення для вудки або підсачка, 1 наплічний ремінь |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 192 см |
| Ширина | 34 см |
| Глибина | 26 см |