








5 600 ₴
Сумка кулерна Ridge Monkey Ruggage Kit & Cool Bag 42L 68x42x32cm
Комплект Ruggage Kit та сумка-холодильник ідеально підходять для всіх ваших кулінарних потреб на березі та не тільки. Вони дозволяють вам брати з собою на берег цілий набір кухонного начиння, а також інші дрібниці та продукти харчування. Матеріал Hydropel 1680D гарантує, що він витримає все, що ви в нього кинете.
Сумка Kit and Cool оснащена двома ізольованими зовнішніми кишенями, що ідеально підходять для охолоджених продуктів харчування або збереження свіжості молока, а також знімною 20-літровою окремою сумкою-холодильником, що означає, що ви можете виділити половину простору для зберігання продуктів харчування, а іншу половину — для кухонних. В якості альтернативи всю сумку можна використовувати для кухонного приладдя, тоді як ізольовану сумку можна використовувати окремо для продуктів харчування.
Є дві зовнішні кишені, одна з яких вміщує неопренову область, що ідеально підходить для зберігання тарілок, а також кишені для рушників. Також є зручні еластичні петлі для столових приладів, щоби тримати їх під рукою. Друга кишеня ідеального розміру для розміщення Grilla BBQ.
У верхній частині сумки є регульовані ремені із пряжками, які допоможуть закріпити будь-які додаткові речі, які у вас можуть бути.
Якщо ви шукаєте сумку, в яку помістяться все необхідне вам кухонне приладдя та продукти харчування для тривалих походів, то вам варто звернути увагу на комплект Ruggage Kit та сумку-холодильник.
Функції:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RidgeMonkey |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 42 л |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | ПВХ |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Розміри | |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 68 см |
| Глибина | 32 см |