









4 322 ₴
Сумка Fox Camolite Compact Carryall 33L 54x32x33cm.
Fox Camolite Compact Carryall, продуманий багаж з кишенями та відділеннями, що точно підходять за розміром для коробок для снастей Fox. Виготовлений із міцної водостійкої поліестерової тканини 500D. З великою передньою кишенею, призначеною для розміщення великої коробки для снастей Edges. Дві середні бічні кишені, укріплений клапан з сітчастою кишенею знизу.
Опції:
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 4 |
| Особливості | 1 наплічний ремінь |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 54 см |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 33 см |