







870 ₴
Кейс для аксесуарів Fox Camolite Accessory Bag.
Сумки для аксесуарів Fox Camolite виготовлені із спеціально обробленого поліефірного матеріалу щільністю 5000 день. Це забезпечує високоякісне водонепроникне оздоблення, яке захищає ваші цінні речі від зносу, розривів і навіть бруду.
Високоякісні міцні подвійні блискавки забезпечують легкий і швидкий доступ до ваших речей, а ручка низькопрофільна займає мінімум місця, але при цьому полегшує їх перенесення. Доступні в різних розмірах та варіантах для розміщення різних снастей та аксесуарів.
Long
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Сумка |
| Кількість осередків | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 9.5 см |
| Висота | 9.5 см |