





10 390 ₴
Унікальний дизайн, що максимізує простір для зберігання вудилищ і котушок
Вільно вміщує 50мм кільця K-Series і великі котушки з біг-піт шпулей, наприклад, FX13
Завдяки щільній підгонці чохол не займає багато місця
Посилені поліуретаном панелі у всіх ключових місцях, включаючи ділянки поверх кілець і поблизу котушок
Вудилища в чохлі розміщуються таким чином, що котушка і кільця дивляться вниз
Комель вудилища розташовується всередині набитих кишеньок з обох сторін, вершинка фіксується ременем на липучці
100% оброблений поліестер 500Д, пофарбований в унікальний камуфляжний принт Fox
Вміщує шість оснащених 13-футових вудилищ
Міцні подвійні замки-блискавки
Жорсткі рукоятки для перенесення з ЕВА
Великий зовнішній кишеню для подсачека
Три кишені для ракет/маркерних поплавців і дрібних матеріалів
Набиті перегородки
Двосторонній набитий наплічний ремінь
Розміри: В 214см х Ш 37см х Г 21см
Зовнішній матеріал / Підкладка: 100% поліестер / Набивка: 100% поліетилен
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Кейс |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Кількість відділень | 3 |
| Місткість | 6 |
| Особливості | Перевезення вудилищ без зняття з них котушок, Водонепроникне дно, Ручка-лямка у верхній частині, Кишеня для зберігання стійок, Двухзамкова застібка-блискавка, Відчиняється з двох сторін, 1 наплічний ремінь |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 4 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 38 см |
| Глибина | 28 см |