


568 ₴
511,20 ₴
Тіпорозмір: Large - для котушок зі шпулею до 14000
Сумка чохол для котушок оснащена перегородкою на липучках, що дозволить з комфортом та безпеку розмістити 2-і коропові котушки будь-якого типорозміру. Щільна тканина оксфорд у новому кольорі Coyote (коот) в сукупності з напівжорстким наповнювачем повністю захистить коротові котушки від впливу зовнішнього середовища. Чохол оснащений зручною гумовою ручкою, що дозволить з комфортом транспортувати ваші улюблені котушки. Для зручності експлуатації бігунки на змійці оснащені додатковими мотузками із пластмасовими замочками.
Ваші рибальські котушки в чохлі World4Carp REEL BOX будуть максимально захищені та збережені при зберіганні та транспортуванні.
Напівжорсткий футляр для коропових котушок.
Основними перевагами кольору COYOT (койот) є його стійкість до вигоряння на сонці та стійкість до забруднення. При цьому, цей відтінок близький до класичних забарвлень, які люблять більшість рибалок, такі як Camo (камуфляж), Olive (олива) та Armygreen (зелений армійський).
Зміни у бік покращення торкнулися так само якості виконання кожного аксесуара.
При виготовленні всієї продукції в кольорі койот використовуються:
Дані рішення позитивно впливають на якість виробів їх довговічність та практичність у використанні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World4Carp |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол для котушок |
| Матеріал | Оксфорд |
| Кількість осередків | 2 |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 15 см |