
563 ₴
506,70 ₴
Купуючи сумку для насадок ви з легкістю зберігатимете і перевозите ваші улюблені насадки та бойли. Якісна фурнітура та матеріали виконання сумки надійно збережуть вміст, а зручна ручка дозволить легко транспортувати вміст. Верхня та нижня частини сумки оснащені жорстким ущільнювачем, як і внутрішні перегородки. У внутрішній частині кришки передбачена кишеня на змійці для дрібних аксесуарів таких як рибальські ножиці, голка насадки, поводочний матеріал і т.п.
Комплектація без банок:
Характеристики:
Основними перевагами кольору COYOT (койот) є його стійкість до вигоряння на сонці та стійкість до забруднення. При цьому цей відтінок близький до класичних забарвлень, які люблять більшість рибалок, такі як Camo (камуфляж), Olive (олива) і Armygreen (зелений армійський).
Зміни у бік покращення торкнулися так само якості виконання кожного аксесуара.
При виготовленні всієї продукції в кольорі койот використовуються:
Дані рішення позитивно впливають на якість виробів їх довговічність та практичність у використанні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World4Carp |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Оксфорд |
| Кількість осередків | 5 |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 11 см |