

406 ₴
365,40 ₴
Сумка для грузил та аксесуарів World4Carp Lead Box
Надійний футляр для зберігання коропових грузил та аксесуарів. Якісна фурнітура та матеріали виконання сумки надійно збережуть ваші рибальські аксесуари, а зручна ручка з ущільнювачем дозволить легко транспортувати важливі коропові дрібниці.

Основними перевагами кольору COYOT (койот) є його стійкість до вигоряння на сонці та стійкість до забруднення. При цьому, цей відтінок близький до класичних забарвлень, які люблять більшість рибалок, такі як Camo (камуфляж), Olive (олива) та Armygreen (зелений армійський).
Зміни у бік покращення торкнулися так само якості виконання кожного аксесуара.
При виготовленні всієї продукції в кольорі койот використовуються:
Дані рішення позитивно впливають на якість виробів їх довговічність та практичність у використанні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World4Carp |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Оксфорд |
| Кількість осередків | 3 |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 8 см |