






300 ₴
270 ₴
Сонцезахисні окуляри Grey Wolf GW5126 - це стильна та практична модель. Оснащені поляризаційними лінзами, що ефективно зменшують відблиски та покращують контрасність зображення, забезпечуючи комфорт для очей у яскраву сонячну погоду.
Міцна оправа та сучасний дизайн роблять окуляри універсальним вибором для водіння, відпочинку та активного способу життя
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GREY WOLF |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Пластикові |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Синій |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | UV400 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 58 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Міст | 16 мм |
| Основні атрибути | |
| Особливості | 1 ремінь через плече |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | EVA-піна |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 32 мм |
| Довжина: | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Ні |