





450 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип | Стійка |
| Кількість вудлищ | 1 |
| Мінімальна висота | 58 см |
| Максимальна висота | 95 см |
| Мінімальна довжина | 58 см |
| Максимальна довжина | 95 см |
| Вага | 0.505 кг |
| Особливості | Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 58 см |
| Ширина в упаковке | 5 см |
| Висота в упаковці | 5 см |