





4 900 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Род под |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Максимальна висота | 70 см |
| Мінімальна довжина | 80 см |
| Максимальна довжина | 120 см |
| Вага | 2.5 кг |
| Особливості | Чохол, Можлива установка електронного сигналізатора, Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 85 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Висота в упаковці | 10 см |