
800 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Неш |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Буз-бар |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Мінімальна довжина | 45 см |
| Вага | 0.3 кг |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора, Вудлище ставиться горизонтально, Чохол |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 45 см |
| Ширина в упаковке | 10 см |
| Висота в упаковці | 5 см |