









4 550 ₴
Ящик кулерний Ridge Monkey CoolaBox 30 L 45x25x26cm.
Контейнер Ridge Monkey CoolaBox 30 літрів ідеально підходить для зберігання їжі та напоїв охолодженими під час відпочинку на природі. Coolabox чудово підходить для тривалих поїздок або коли вам потрібно охолодити більше продуктів. Незалежно від того, чи використовуєте ви CoolaBox для пікніків, кемпінгу, риболовлі чи подорожей на далекі відстані, його подвійна ізольована стінка, ущільнення з EVA та надійні затискачі забезпечать безпеку та прохолоду ваших напоїв та закусок.
Розмір 30 літрів вміщує до 40 пляшок по 330 мл або 54 банок по 330 мл. Ідеально підходить для вихідних на березі моря та сімейних пікніків.
Особливості
Специфікації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RidgeMonkey |
| Тип | Термобокси |
| Об`єм | 30 л |
| Колір | Хакі |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Розміри | |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 24.8 см |
| Глибина | 25 см |