









3 450 ₴
Ящик кулерний Ridge Monkey CoolaBox 20 L 35x23x24cm.
Контейнер Ridge Monkey CoolaBox 20 літрів ідеально підходить для зберігання їжі та напоїв охолодженими під час відпочинку на природі. Coolabox ідеально підходить для тривалих поїздок або коли вам потрібно охолодити більше продуктів. Незалежно від того, чи використовуєте ви CoolaBox для пікніків, кемпінгу, риболовлі чи подорожей на далекі відстані, його подвійна ізольована стінка, ущільнення з EVA та надійні затискачі забезпечать безпеку та прохолоду ваших напоїв та закусок. Компактний розмір 20 літрів вміщує 21 пляшку по 330 мл або 30 банок по 330 мл.
Більше ніж достатньо місця, щоб взяти з собою все необхідне для одноденних поїздок та ночівлі.
Особливості
Специфікації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RidgeMonkey |
| Тип | Термобокси |
| Об`єм | 20 л |
| Колір | Хакі |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Матеріал | Поліестер |
| Розміри | |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 24 см |