





5 940 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Preston Innovations |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип виробу | Тент |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Форма | Купол |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Навіс, Водовідштовхувальне просочення, Захист від UV, Посилені кути, Штормові відтяжки |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Скловолокно |
| Кількість дуг | 8 |
| Діаметр | 7 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 250 см |
| Висота | 150 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 140 см |
| Ширина в упаковке | 12 см |
| Висота в упаковці | 10 см |