

2 339 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Spirit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Род под |
| Кількість вудлищ | 2 |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Максимальна висота | 40 см |
| Мінімальна довжина | 50 см |
| Максимальна довжина | 70 см |
| Ширина | 22 см |
| Вага | 0.75 кг |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора, Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки, Чохол |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 52 см |
| Ширина в упаковке | 23 см |