









1 485 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Буз-бар |
| Кількість вудлищ | 2 |
| Мінімальна довжина | 110 см |
| Максимальна довжина | 125 см |
| Вага | 0.16 кг |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора, Вудлище ставиться горизонтально |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 20 см |
| Ширина в упаковке | 8 см |
| Висота в упаковці | 3 см |