









534 ₴
Сумка для просушування пелетсу Matrix Pellet Soaker.
Matrix Pellet Soaker — це сітчастий мішок з прогумованою блискавкою, призначений для зручного розміщення всередині квадратної ванни для принади об'ємом 3,5 пінти.
Легко чиститься і має лямкову ручку, щоб витягнути сумку, коли закінчите.
Функції:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Matrix |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість контейнерів | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Нековзне дно |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.5 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 15 см |