


1 039 ₴
Фішки:
Під що:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rapala |
| Тип | Філейний ніж |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик TPE |
| Довжина леза | 15 см |
| Довжина ножа | 29 см |
| Заточка леза | Одностороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вага | 130 г |
| Чохол | Є |
| Ніж Накірі | Ні |
| Загальна довжина ножа | 290 мм |
| Петелька для підвішування | Так |
| Клавіша автоматичного викиду лез | Ні |
| Самозагострювальні леза | Ні |
| Знімні леза | Ні |
| Можливість нарізки заморожених продуктів | Ні |
| Склад набору | |
| Філейний ніж | 1 шт. |