

1 952 ₴
Carp Academy Grizzly Camo Bag M — компактна рибальська сумка для зберігання та транспортування снастей, аксесуарів і дрібного спорядження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | 1 наплічний ремінь, Нековзне дно |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 1.5 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 35 см |