









1 386 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fox Rage |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Світловий потік | 300 лм |
| Дальність світлового променя | 70 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий, Інтенсивний, Зберігаючий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Час роботи | 6 годин |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий, Протиударний, Пилостійкий, Вбудований акумулятор, Індикатор заряду, Червоне підсвічування, Нічний режим, Захист від перегріву, Регульований кут нахилу |
| Вага | 120 г |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 60 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 6000K |
| Ємність акумулятору | 1200 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |