






1 485 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korum |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Світловий потік | 300 лм |
| Дальність світлового променя | 70 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Миготливий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Type-C |
| Час роботи | 10 годин |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Вологостійкий, Пилостійкий, Вбудований акумулятор, Індикатор заряду, Червоне підсвічування, Нічний режим, Регульований кут нахилу |
| Вага | 90 г |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 65 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 6500K |
| Ємність акумулятору | 570 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IPX5 |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |