



550 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black Cat |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Світловий потік | 100 лм |
| Дальність світлового променя | 15 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Зберігаючий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Час роботи | 15 годин |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Вологостійкий, Протиударний, Пилостійкий, Червоне підсвічування, Нічний режим |
| Вага | 140 г |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Підвісний |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Довжина | 160 мм |
| Кріплення | Гачок |
| Колірна температура | 6000K |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |