









535 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korum |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Світловий потік | 120 лм |
| Дальність світлового променя | 10 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Інтенсивний, Зберігаючий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Вологостійкий, Протиударний, Пилостійкий, Регульований кут нахилу |
| Вага | 1200 г |
| Тип діода | LED |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Довжина | 600 мм |
| Колірна температура | 6000K |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |