







2 389 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LedLenser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Світловий потік | 500 лм |
| Дальність світлового променя | 130 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Інтенсивний, Зберігаючий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Type-C, Magnetic USB |
| Час роботи | 5 годин |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Вологостійкий, Протиударний, Пилостійкий, Вбудований акумулятор, Індикатор заряду, Червоне підсвічування, Нічний режим, Захист від перегріву, Регульований кут нахилу |
| Вага | 72 г |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 86 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 6200K |
| Ємність акумулятору | 1000 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IP68 |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Колір | Червоний |