







5 826 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LedLenser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюмінієвий сплав |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Дальність світлового променя | 210 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий, Режим SOS, Плавне регулювання яскравості, Інтенсивний, Зберігаючий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Type-C |
| Час роботи | 10 годин |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Вологостійкий, Протиударний, Оптичний зум, Пилостійкий, Вбудований акумулятор, Індикатор заряду, Червоне підсвічування, Сенсорне управління, Нічний режим, Захист від перегріву, Регульований кут нахилу |
| Колір | Червоний |
| Вага | 194 г |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Кількість світлодіодів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 93 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 6200K |
| Ємність акумулятору | 3700 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IP68 |
| Час заряду акумулятора | 4.5 годин |