









1 308 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LedLenser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Світловий потік | 200 лм |
| Дальність світлового променя | 35 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Інтенсивний, Зберігаючий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Type-C |
| Час роботи | 25 годин |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Вологостійкий, Протиударний, Пилостійкий, Вбудований акумулятор, Індикатор заряду, Червоне підсвічування, Нічний режим, Детектор руху, Захист від перегріву, Регульований кут нахилу, Сенсорне управління |
| Вага | 35 г |
| Тип діода | LED |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Довжина | 52 мм |
| Кріплення | Кліпса |
| Колірна температура | 6000K |
| Ємність акумулятору | 500 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Колір | Червоний |