









4 767 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LedLenser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюмінієвий сплав |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Світловий потік | 600 лм |
| Дальність світлового променя | 200 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий, Режим SOS, Плавне регулювання яскравості, Інтенсивний, Зберігаючий |
| Тип живлення | Батарейки, Акумулятор |
| Тип заряду | USB, Magnetic USB |
| Час роботи | 7 годин |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий, Протиударний, Оптичний зум, Пилостійкий, Змінний акумулятор, Індикатор заряду, Червоне підсвічування, Нічний режим, Захист від перегріву, Регульований кут нахилу |
| Вага | 139 г |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 87 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 6200K |
| Ємність акумулятору | 1600 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |