







2 845 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неш |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Світловий потік | 250 лм |
| Дальність світлового променя | 10 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Плавне регулювання яскравості, Інтенсивний, Зберігаючий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Type-C |
| Час роботи | 10 годин |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий, Протиударний, Пилостійкий, Вбудований акумулятор, Індикатор заряду, Нічний режим, Захист від перегріву, Регульований кут нахилу |
| Вага | 205 г |
| Тип діода | LED |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 600 мм |
| Кріплення | Магнітне |
| Колірна температура | 6500K |
| Ємність акумулятору | 4000 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |