









3 610 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неш |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Світловий потік | 180 лм |
| Дальність світлового променя | 25 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Інтенсивний, Зберігаючий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | micro USB |
| Час роботи | 11 годин |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий, Протиударний, Пилостійкий, Вбудований акумулятор, Індикатор заряду, Червоне підсвічування, Нічний режим, Захист від перегріву, Регульований кут нахилу |
| Вага | 75 г |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 85 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 6000K |
| Ємність акумулятору | 1280 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |