
698 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energofish |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик, Гума |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Світловий потік | 200 лм |
| Дальність світлового променя | 45 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Інтенсивний, Зберігаючий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Час роботи | 10 годин |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий, Протиударний, Пилостійкий, Вбудований акумулятор, Індикатор заряду, Червоне підсвічування, Нічний режим, Захист від перегріву, Регульований кут нахилу |
| Вага | 90 г |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 75 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 5000K |
| Ємність акумулятору | 1000 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |