









1 386 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black Cat |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик, Гума |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Світловий потік | 150 лм |
| Дальність світлового променя | 30 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Інтенсивний, Зберігаючий, Миготливий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Час роботи | 10 годин |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий, Протиударний, Пилостійкий, Вбудований акумулятор, Індикатор заряду, Червоне підсвічування, Нічний режим, Регульований кут нахилу |
| Вага | 48 г |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 75 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 6500K |
| Ємність акумулятору | 1000 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Колір | Червоний |