


3 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fox International |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик, Анодований алюміній |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Світловий потік | 300 лм |
| Дальність світлового променя | 70 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий, Інтенсивний, Зберігаючий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | micro USB |
| Час роботи | 15 годин |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий, Протиударний, Пилостійкий, Вбудований акумулятор, Індикатор заряду, Червоне підсвічування, Сенсорне управління, Нічний режим, Детектор руху, Регульований кут нахилу |
| Вага | 130 г |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 89 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 6500K |
| Ємність акумулятору | 2000 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |