









1 188 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Preston Innovations |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Відро для прикормки |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість контейнерів | 1 |
| Кількість осередків | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Синій |
| Вага | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 31 см |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 30 см |