
20 900 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boya By |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Род под |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Максимальна висота | 115 см |
| Мінімальна довжина | 100 см |
| Максимальна довжина | 160 см |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора, Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 107 см |
| Ширина в упаковке | 22 см |
| Висота в упаковці | 25 см |