









27 540 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип виробу | Тент-шатер |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Квадратна |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість відтяжок | 8 |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Ремнабір, Проклеєні шви, Навіс, Тамбур, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені, Вогнетривке просочення, Водовідштовхувальне просочення, Захист від UV, Посилені кути, Штормові відтяжки, Кріплення для ліхтаря |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 17.5 кг |
| Мінімальна вага | 16.8 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Кількість дуг | 4 |
| Діаметр | 19 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | ПВХ |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 390 см |
| Ширина | 390 см |
| Висота | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 120 см |
| Ширина в упаковке | 35 см |
| Висота в упаковці | 30 см |