



4 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип виробу | Тент |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Форма | Квадратна |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість відтяжок | 4 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Вогнетривке просочення, Водовідштовхувальне просочення, Захист від UV, Посилені кути, Штормові відтяжки |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 15000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 1.6 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 360 см |
| Ширина | 360 см |
| Висота | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 53 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Висота в упаковці | 15 см |