









12 400 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість відтяжок | 6 |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Ремнабір, Проклеєні шви, Навіс, Тамбур, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені, Вогнетривке просочення, Водовідштовхувальне просочення, Захист від UV, Посилені кути, Штормові відтяжки, Кріплення для ліхтаря |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 9.8 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 3 |
| Діаметр | 16 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | ПВХ |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 295 см |
| Ширина | 280 см |
| Висота | 145 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 110 см |
| Ширина в упаковке | 25 см |
| Висота в упаковці | 25 см |