




3 645 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір сигналізаторів |
| Радіус дії | 150 м |
| Тип сигналізації | Акустична, Оптична |
| Особливості | Роз'єм для підключення свінгера, Протиударний корпус, Кейс для транспортування, Живлення 9V, Світиться, Регулювання висоти тону, Сигналізація різним тоном, в залежності від напрямку руху ліски, Двадцяти секундна пам'ять на останню поклевку, Регулювання гучності |
| Вага | 980 г |
| Стан | Новий |
| Розмір кейса | |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 7 см |