









5 692 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Matrix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Тип корпусу | М'який |
| Кількість відділень | 2 |
| Внутрішній діаметр | 28 см |
| Місткість | 2 |
| Особливості | Перевезення вудилищ без зняття з них котушок, Водонепроникне дно, Ручка-лямка у верхній частині, Кишеня для зберігання стійок, Двухзамкова застібка-блискавка, Водонепроникний, Відчиняється з двох сторін, 1 наплічний ремінь |
| Колір | Сірий |
| Вага | 2300 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 195 см |
| Ширина | 23 см |
| Глибина | 25 см |
| Діаметр | 28 мм |