



1 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sonik |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Світловий потік | 180 лм |
| Дальність світлового променя | 15 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Інтенсивний, Зберігаючий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Type-C |
| Час роботи | 12 годин |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий, Протиударний, Ультрафіолетовий, Пилостійкий, Вбудований акумулятор, Індикатор заряду, Нічний режим, Захист від перегріву |
| Вага | 247 г |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Підвісний |
| Кількість світлодіодів | 18 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 135 мм |
| Кріплення | Гачок |
| Колірна температура | 6500K |
| Ємність акумулятору | 2000 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |